Iskolánk sporteredményei

Iskolánk számos sporteseményen vett részt az elmúlt időszakban. Eredményeket értünk el többek között, a kerületi atlétika versenyen, Budapesti Frisbee bajnokságon, és nem utolsó sorban röplabda bajnokságban is.

image1

Sikeresen zártuk a kerületi atlétika versenyt, ugyanis a 4. korcsoportos fiú csapatunk 1. helyezést ért el. ( a csapat tagjai: Pakányi Péter, Ivády Csongor, Turóczi Dominik, Moró Konrád, Csorna Balázs)

Ebből a csapatból Csorna Balázs egyéni összetettben 3. helyezést ért el. Az 5 korcsoportos fiú csapatunk 2. helyezést ért el. ( A csapat tagjai: Benkő Balázs, Pesti-Szabados Bendegúz, Kónya Patrik, D’Urso Giuliano) A csapatból D’Urso Giuliano összetett egyéniben a dobogó legfelső fokára image2állhatott fel. Az 5. korcsoportos leány csapatunk 3. helyezést ért el. ( A csapat tagjai: Hegyaljai Vivien, Horváth Szonja, Hallgat Fanni, Kovács Kinga) A 6. korcsoportos csapat 3. helyezést ért el. ( A csapat tagjai: Jász Gábor, Árvai Péter, Kathi Bence, Lakatos Csaba, Nagy Tamás ) A csapatból egyéni összetettben Jász Gábor 3. helyezést ért el.  A kerületi röplabda bajnokságban iskolánk csapatai kiváló eredményeket értek el. A 3. korcsoportos fiúk első helyezést értek el, a 4. korcsoportos fiúk szintén az első helyen zártak. A 4. korcsoportos lányaink első helyezést, az 5-6. korcsoportos fiúk szintén az első helyezést érték el, az 5-6. korcsoportos lányok pedig a harmadik helyen zártak. A Budapesti Frisbee bajnokságban 4. korcsoportos csapatunk a dobogó második fokára állhatott fel, az 5-6. korcsoportos csapatunk negyedik lett. Kosárlabdában a 4. korcsoportos fiú csapatunk az országos elődöntőben második helyezést érte el, épphogy lecsúszva az országos döntőről.  A 12. kerületi Hopp parádén két csapattal is képviseltük iskolánkat.  image4Az alsó tagozatosok iskolai úszásai sikerrel lezajlottak, melynek zárásaként bemutató órát tarthattunk a szülőknek, hogy lássák, mennyit fejlődött gyermekük.

image3Májusban judo oktatáson vehettek részt iskolánk alsó tagozatos tanulói. Az utolsó tanítási napon az alsó tagozatos diákjaink a Tanítónők és a Testnevelő kollégák szervezésével futóversenyen vettek részt a Normafánál.