Októberi sporteredményeink

Két nagyobb sporteseményt is rendeztek a kerületben ebben a hónapban.

Október 14-15-én rendezték a FitParádét, melynek keretében megrendezésre került a XII. kerületi diákolimpiai úszóverseny. Iskolánk több tanulója is részt vett ezen a versenyen, ketten dobogón végeztek. Lendvai Natasa 5. osztályos tanulónk 25 méteres hátúszásban és gyorsúszásban első helyezést ért el, Lendvai Brúnó 3.B osztályos tanuló ezüst és bronzérmet szerzett gyors- és hátúszásban.

14858724_10209627627800824_1899787959_o

Gratulálunk minden résztvevő diákunknak és a dobogósoknak.

Október 18-án rendezték a kerületi mezei futóversenyt, melyen iskolánk tanulói nagy létszámban vettek részt.

I. korcsoportban Tóth Emma 3.A osztályos tanuló egyéniben 3. helyezést ért el és az I. korcsoportos lánycsapat a dobogó 2. fokára állhatott. (A csapat tagjai: Harangozó Kata, Pimm Olívia, Grek Fruzsina, Tóth Emma, Nyitrai Karina)

img_0137
img_0151

II. korcsoportos fiúknál egyéniben 1. helyezést ért el Mezőfalvi Ádám 5. osztályos tanulónk.

img_0155

V. korcsoportban fiúknál egyéniben Túróczi Dominik 10. B osztályos tanuló 1. helyezést ért el, Mészáros Áron 9. Ny osztályos tanuló 3. helyezést ért el és csapatban a dobogó legfelső fokára állhattak iskolánk tanulói. ( A csapat tagjai: Túróczi Dominik, Kovács Sebestyén, Pop Krisztián, Mészáros Áron, Laki Botond)

img_0169

img_0178

V. korcsoportos lányoknál Király Réka 9.B osztályos tanulónk 3. helyezést ért el és csapatban is a dobogó harmadik fokára álhattak a lányok. ( a csapat tagjai:Király Réka, Landi Gabriella, Ódor Gréta, Bertók Regina)

img_0159

VI. korcsoportos fiúknál egyéniben 1. helyen végzett Bakó Ádám 12.B osztályos tanulónk, második helyen végzett Nagy Tamás 12. A osztályos tanulónk és Tóth-Kecskés Barnabás 12. B osztályos tanulónk és ráadásként csapatban is első helyezést értek el. (A csapat tagjai: Bakó Ádám, Nagy Tamás, Tóth-Kecskés Barnabás és Rajcsány Norbert)

img_0174

img_0177

VI. korcsoportos lányoknál egyéniben Hegyaljai Vivien 11.B osztályos tanulónk első helyezést ért el, Kiss Anna 12.A osztályos tanulónk a dobogó harmadik fokára állhatott fel. A VI. korcsoportos lányok csapatban 2. helyezést értek el. ( A csapat tagjai: Telek Dominika, Kiss Anna, Hegyaljai Vivien, Újfalusi Dóra)