Sporteredmények az elmúlt időszakból

Kerületi röplabda Bajnokság lezárult. Iskolánk csapatai közül a III. korcsoportos leány csapat 1. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Nádházi Csenge, Hatvani Szíra, Knébel Janka, Szendrei Lili, Nagy Laura 5. osztályos tanulók és Szendrei Luca 6.a osztályos tanuló.

A III. korcsoportos fiú csapat II. helyen végzett. A csapat tagjai voltakOláh Simon 7.osztályos, Szilágyi Zsombor 6.b, Krajczár Attila 6.a, Dörnyei Dorián, Doernbrack Félix, Karai Gergő, Szabó Bertalan, Koloszár Bence 5. osztályos tanulók. A IV. korcsoportos fiú és lány csapat az I. helyen végzett. A lány csapat tagjai voltak: Harsányi Dorka,Kalotai Eszter Róza 9.NY, Abu Zant Jázmin, Nagy Kamilla, Sári Lotti és Szabadkai Lea 8. osztályos tanulók. A fiú csapat tagjai voltak: Buczkó Alex, Mészáros Áron, Boksay Benedek, Kálnoki Kis Zsombor, Endrődy András, Székely Bendegúz, Krizsán Máté, Boussebaa Karim 8. osztályos tanulók.

A V.-VI. korcsoportos fiú csapat a II. helyen végzett. A csapat tagjai voltak: Bálint Áron, Szalai Szabolcs, Dancs Ádám 11.b, Árvai Péter 12.b, Benkő Balázs 9.a, Pakányi Péter, Doernbrack Alex, Tóth Benedek 9NY osztályos tanuló.

IMG_0949

image

A kerületi összetett atlétika pályabajnokságon is sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói.

A IV. korcsoportos fiúknál kislabda hajításban Buczkó Alex 1. helyezést ért el, a dobogó harmadik fokára pedig Havasi Dániel állhatott fel. V. korcsoportban kislabda hajításban harmadik helyezést ért el Kovács Milán. A VI. korcsoportos fiúknál D’urso Giuliano 2. helyezést ért el. Súlylökésben a IV. korcsoportban Havasi Dániel első helyezést ért el, V. korcsoportban Kovács Milán szintén első lett. Távolugrásban V. korcsoportban Benkő Balázs harmadik helyezést ért el, VI. korcsoportban második helyezést ért el D’urso Giuliano.

A futószámokban is jól szerepeltek a „Dianás” fiúk. 100 méteren második helyezést ért el Mészáros Áron a  IV. korcsoportosok között. 400 méteren Pop Leonardo második helyezést ért el.

13054373_1381893465170292_1718232743_o

Magasugrásban Benkő Balázs első helyezést ért el az V. korcsoportosok között.

13062769_1381894828503489_1084435775_o

A lányoknál Huszár Dóra VI. korcsoportban kislabda hajításban első helyezést ért el. Súlylökésben IV. korcsoportban Abuzant Jázmin harmadik helyezést ért el, V. korcsoportban Hegyaljai Vivien második helyezést ért el, VI. korcsoportban Huszár Dóra  első helyezést ért el. Távolugrásban Bozskó Blanka V. korcsoportban első helyezést ért el. Hegyaljai Vivien második helyezést ért el. 100 méteren Bozskó Blanka második helyezést ért el.

A kerületi mezei futóversenyen is jól szerepeltek iskolánk csapatai.

A II. korcsoportos fiú csapat 3. helyezést ért el.  A csapat tagjai: Farkas Ádám, Urbantsok Bálint, Felhős Vajk, Mezőfalvi Ádám.  Mezőfalvi Ádám egyéniben első helyezést ért el.

13169789_10208263389495719_792226684_o

A IV. korcsoportos fiú csapat 1. helyezést ért el. (Buczkó Alex, Krizsán Máté. Boksay Benedek, Mészáros Áron) A csapat tagjai közül egyéniben, Boksay Benedek a dobogó második fokára állhatott fel, míg Krizsán Máté a harmadik helyen végzett.

13149816_10208263421776526_2115036287_n

V. korcsoportban a fiú csapat első helyezést ért el. (a csapat tagjai: Porvázsnyik Patrik, Túróczi Dominik, Ivády Csongor, Pakányi Péter) Az V. korcsoportos lánycsapat ezüstérmet szerzett. a Csapat tagjai: Rózsavölgyi Szabina, Kassai Dóra, Bányai Izabella, Hatvani Csenge. VI. korcsoportban a fiúknál első helyezést érték el iskolánk tanulói. A csapat tagjai: D’urso Giuliano, Micsinai Miklós, Bakó Ádám, Kiss Balázs. Egyéniben Micsinai Miklós állhatott a dobogó legfelső fokára.

13152829_10208263421736525_925744155_n

Lányoknál a dobogó második fokára állhatott a csapat. A csapat tagjai: Telek Dominika, Orosz Vivien, Kiss Anna, Újfalusi Dóra.

A Judo Ifjúsági Európa Kupa sorozat Csehországi állomásán Teplicében iskolánk két tanulója Rajkai Róbert 10.b és Tóth Benedek 9.Ny III. helyen végzett. Ezzel az eredménnyel mind a két tanuló kivívta a nyári Finnországi Európa Bajnokságon való indulási jogot. A Hétvégén a kolozsvári állomáson Rajkai Róbert (10.B) második helyezést ért el, míg Tóth Benedek (9.NY) harmadik helyezést ért el.

IV. kcs leány csapat II. hely

IV. kcs. fiú csapat I. hely (Mészáros Áron, Boksay Benedek, Schafarek Ármin, Krizsán Máté, Buczkó Alexander)

V. kcs leány csapat II. hely

V. kcs. fiú csapat I. hely (Balassa Balázs, Kovács Milán, Kóny Patrik, Rajcsányi Norbert, Pop Leonardo)