Sporteredmények az elmúlt időszakból

Iskolánk tanulói számos kerületi és országos sportversenyen vettek részt az elmúlt időszakban.
A III. korcsoportos kerületi floorball diákolimpián fiú csapatunk fölényesen nyert.

A csapat tagjai voltak: Dékei Márk, Toma Patrik, Felhős Vazul, Vári Márk, Szilágyi Zsombor a 6.b. osztályból.

DSC00432
A kerület floorball bajnokság IV. korcsoportos versenyén iskolánk lány csapata I. helyen végzett.
A csapat tagjai voltak: Abu Zant Jázmin, Sári Lotti, Dékei Kíra, Nagy Kamilla, Szabadkai Lea 8. osztályos tanulók
A IV. korcsoportos kerületi nyílt labdarúgó tornán iskolánk lány és fiú csapata egyaránt III. helyezést értek el. A csapat tagjai voltak:
Lány csapat: Abu Zant Jázmin, Dékei Kíra, Nagy Kamilla, Szabadkai Lea, Újfalúsi Zsófia, Sári Lotti 8. osztályos tanulók és Harsányi Dorka 9 Ny osztályos tanuló.

IMG_6902 (1)
Fiú csapat: Kálnoki kis Zsombor, Boksay Benedek, Buczkó Alexander, Schafarek Ármin, Krizsán Máté, Endrődy András, Mészáros Áron 8. osztályos tanulók és Tóth Kálmán 7. osztályos tanulók.

FullSizeRender

A judo ifjúsági Európa-kupa olaszországi állomásán Follonicában iskolánk tanulója Tóth Benedek (9/Ny) első helyezést ért el.

Benedek

Iskolánk fiú kosárlabda csapata bejutott az összevont V.-VI. korcsoportos országos döntőbe, melyet Veszprémben rendeztek. Nem volt kedvező a csapat számára a sorsolás ugyanis a két négyes csoportból csak az első két helyezett jut be a négyes döntőbe. Az Óbudai József Attila Gimnázium (Budapest) és a Kölcsey Ferenc Gimnázium (Körmend) óriási küzdelemben jutott tovább ellenünk a csoportunkból, így a csoport harmadik helyezettjeként az 5. helyért játszhattunk. A Nagy Lajos Gimnázium (Szombathely) ellen sikerült megszerezni a győzelmet, így az országos döntőben az 5. helyen végzett iskolánk fiú csapata.
A csapat tagjai:Balog Dominik, Benkő Balázs, Jász Gábor, Nyikos Károly, Pakányi Péter, Pálinkás András, Pálinkás Tamás, Radics Ádám, Schafarek Boldizsár, Tóth Zsombor, Völgyi Marcell.   IMG_0524

XII. kerületi sakk csapat diákolimpián iskolánk tanulói is részt vettek. A csapat tagjai: 1.Juhász Ármin 2. Szalmasági Csaba 3. Fekete Kálmán 4. Li Jerry Martin és tartalék: Dán Bernadett 10.a. A második helyezést érte el a csapat és ezzel bejutott a Budapesti diákolimpiára. A verseny Február 8.-án került megrendezésre a Zugligeti ált. isk.-ben.