Újabb sportsikerek – 2014

2014. 05. 05.

Lezajlott a Kerületi Röplabda Bajnokság versenysorozata. A IV. korcsoportos leány csapat II. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak:

Abu Zant Jázmin, Nagy Kamilla, Sári Lotti 6. osztályos, Z. Szabó Liliána, Takács Anna, Hatvani Csenge 8.a osztályos, Sváb Viktória, Ilosvai Júlia, Mátrai Krisztina, Nadler Tiffany 8. b osztályos tanulók.

Az V.-VI. korcsoportos leány csapat II. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Szekeres Fanny, Szelepcsényi Réka, Szabó Boglárka, Gerendai Petra 12. a osztályos, Vanyó Anna, Kenderessy Virág 12. b osztályos, Kovac Iva 9. b és Dán Bernadett 9 Ny osztályos tanulók.

Az V.-VI. korcsoportos fiú csapat I. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Gantner Benjamin, Hampl Márk 12. a osztályos, Horváth Martin, Sylvester Ádám, Adámy Gergely, Bodor Ferenc 13. osztályos, Szegvári Márkó 12. b osztályos tanulók.

A Kerületi I. korcsoportos Úszóversenyen Lendvai Natasa 2. a osztályos tanuló 25 méter mell úszásban III. helyezést ért el.

A Kerületi I. korcsoportos Mezei Futóversenyen Felhős Vajk 2. a osztályos tanuló II. helyezést ért el. Az iskola fiú csapata III. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Felhős Vajk, Farkas Ádám, Urbantsok Bálint 2. a osztályos, Mezőfalvi Ádám, Rahimi Adib Vincent 2. b osztályos tanulók.